• Volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    't Goy 1

    VS

    FZO 1

    10 december 202214:00 uur
    Sportpark De Eng veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma FZO 1

    WedstrijddatumAanvangstijdThuisteamUitteamAccommodatiePlaats
    10-12-202214:00't Goy 1FZO 1Sportpark De Eng'T GOY
    21-01-202314:30OSM '75 1FZO 1Sportpark FazantenkampMAARSSEN
    28-01-202314:30FZO 1Aurora 1Sportpark Blikkenburg OostZEIST
    04-02-202314:30DWSM 1FZO 1Sportpark DaalseweideMAARSSEN
    11-02-202314:30FZO 1Odijk 1Sportpark Blikkenburg OostZEIST
    04-03-202314:00VVJ 1FZO 1Sportpark Overvecht-NoordUTRECHT
    11-03-202314:30FZO 1Patria 1Sportpark Blikkenburg OostZEIST
    18-03-202314:30Saestum 1FZO 1Sportpark SaestumZEIST
    25-03-202314:30FZO 1FC Driebergen 1Sportpark Blikkenburg OostZEIST
    01-04-202314:30Bunnik '73 1FZO 1Sportpark TolhuislaanBUNNIK
    15-04-202314:30FZO 1Voorwaarts 1Sportpark Blikkenburg OostZEIST
    22-04-202314:30Focus '07 1FZO 1Sportpark ParijschCULEMBORG
    29-04-202314:30FZO 1UVV 1Sportpark Blikkenburg OostZEIST
    13-05-202314:30FZO 1't Goy 1Sportpark Blikkenburg OostZEIST
    20-05-202314:30Aurora 1FZO 1Sportpark Hoog WeerdenburgWERKHOVEN
    27-05-202314:30FZO 1OSM '75 1Sportpark Blikkenburg OostZEIST
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    26-11-2022't Goy 1 - Voorwaarts 16 - 2
    26-11-2022VVJ 1 - UVV 10 - 0
    26-11-2022Aurora 1 - Bunnik '73 10 - 5
    26-11-2022FZO 1 - Focus '07 10 - 0
    26-11-2022OSM '75 1 - FC Driebergen 14 - 2
    26-11-2022Odijk 1 - Patria 13 - 2
    26-11-2022DWSM 1 - Saestum 10 - 7
    03-12-2022Focus '07 1 - 't Goy 11 - 5
    03-12-2022UVV 1 - FZO 10 - 0
    03-12-2022Saestum 1 - Odijk 11 - 5
    03-12-2022Voorwaarts 1 - Aurora 13 - 1
    03-12-2022FC Driebergen 1 - DWSM 13 - 0
    03-12-2022Bunnik '73 1 - OSM '75 12 - 3
    03-12-2022Patria 1 - VVJ 13 - 2
  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Saestum 11080232161624
    2OSM '75 11080230161424
    3Odijk 196032316718
    4Patria 11052332171517
    5VVJ 1105141915416
    6FC Driebergen 1105142017316
    7Voorwaarts 1105142119216
    8FZO 1104332016415
    9UVV 1103432123-213
    10Focus '07 1103341416-212
    11't Goy 1103162929010
    12Aurora 1103161832-1410
    13Bunnik '73 1102081630-146
    14DWSM 190181144-331
  • Periodestand FZO 1

    PositieClubnaamTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SaestumSaestum 1870124111321
    2OSM '75OSM '75 1860223121118
    3VVJVVJ 185031712515
    4PatriaPatria 1842227121514
    5FZOFZO 184132016413
    6VoorwaartsVoorwaarts 184131612413
    7FC DriebergenFC Driebergen 184131513213
    8OdijkOdijk 174031513212
    9Focus '07Focus '07 183231311211
    10UVVUVV 183232123-211
    11AuroraAurora 183141724-710
    12't Goy't Goy 181161826-84
    13Bunnik '73Bunnik '73 18107927-183
    14DWSMDWSM 170161134-231
  • Statistieken

    FZO 1

    0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Spelers 1e elftal

    NaamFoto
    Bosman, Frank
    Brouwers, Emile
    Bruin, Brian de
    Bruin, Henrico de
    Deventer, Remko van
    Dooyeweerd, Mees
    Eerkens, Robin
    Haan, Jesper de
    Jovelino, Pedro
    Koppers, N
    Kruyf, Ramon de
    Rampen, Joost
    Rampen, Thijs
    Rossum, levi van
    Schoofs, Wouter
    Sedney, Damian

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Technische staf FZO 1

    NaamFunctieFoto
    Claessens, RemcoHoofdcoach
    Gouw, GerardVerzorger
    Gouw, RichardAss.-trainer/coach
    Haan, Ron denTeammanager
    Kooy, MarcoTeammanager
    Nap, WilcoTrainer/coach
rfwbs-slide