• 1e elftal

  • Trainingstijden

    Dag Tijd Veld
    dinsdag 18.45 - 20.15 uur Veld 2
    donderdag 18.45 - 20.15 uur Veld 2
  • Team indeling

    NaamRolFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Brouwer, LucienTeamspeler
    Brouwers, EmileTeamspeler
    Bruin, Henrico deTeamspeler
    Claessens, RemcoTeamspeler
    Eerkens, RobinTeamspeler
    Essen, Mike vanTeamspeler
    Jovelino, PedroTeamspeler
    Koudijs, DennisTeamspeler
    Kurvers, JordyTeamspeler
    Plazier, MitchelTeamspeler
    Rafiq, SiejarTeamspeler
    Rampen, JoostTeamspeler
    Schoonhoven, Kevin vanTeamspeler
    Senulusoy, UmitTeamspeler
    Veldhuyzen, Robert vanTeamspeler
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.FZO 1 - 12 - 3
  • Begeleiding

    NaamRolFunctie
    Byron, LeonOverige stafTeammanager
    Claessens, RemcoTechnische stafTrainer/coach
    Gouw, GerardMedische stafVerzorger
    Haan, Ron denOverige stafTeammanager
    Koster, PieterTechnische staf
    Meijer, HenriTechnische stafAss.-trainer/coach
    Nap, WilcoTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Poulestanden FZO 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVZ '49 175111551016
    2Jonathan 17511156916
    3FC Oudewater 174121815313
    4Houten 17331169712
    5DOSC 173311210212
    6CDW 1740398112
    7Focus '07 173221310311
    8Veenendaal 1732269-311
    9Bunnik '73 172231315-28
    10Hees 171421214-27
    11DVSU 17205915-66
    12DEV Doorn 17205918-96
    13Candia '66 171151014-44
    14FZO 170251120-92

    Poulestanden FZO 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FZO 13300122109
    2Hercules 1320111566
    3SVMM 1310239-63
    4Posthoorn de 13003212-100

    Poulestanden FZO 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bilt De FC 111006063
    2Huizen 111006153
    3Maarssen 111006153
    4Roda '46 111005053
    5DWSV 111005143
    6Zwaluwen Utrecht '11 111005233
    7Loosdrecht 111004133
    8Hoogland11003033
    9KDO sv 111003033
    10SDO11003033
    11Altius 111004223
    12APWC 111004223
    13HMS 111004223
    14Elinkwijk 111003123
    15Jonathan 111003123
    16Zuidvogels HSV De 111003123
    17Kampong 111004313
    18Hooglanderveen 111003213
    19Argon 111002113
    20DHSC 111002113
    21Meern De11002113
    22SVL 111002113
    23Scherpenzeel 111001013
    24VVZA 111002203
    25SCH '44 111002203
    26Merino's de 110012200
    27Montfoort 110012200
    28Vreeswijk 1100134-10
    29FC Hilversum 1100123-10
    30CJVV 1100112-10
    31EDO (U) 1100112-10
    32PVCV 1100112-10
    33Veenendaal 1100112-10
    34JSV Nieuwegein 1100101-10
    35BFC 1100124-20
    36FZO 1100124-20
    37Laren 99 sv 1100124-20
    38AH'78 1100113-20
    39Focus '07 1100113-20
    40Zeist 1100113-20
    41sva Papendorp100125-30
    42CDW 1100114-30
    43Bunnik '73 1100103-30
    44Meern De 1100103-30
    45MSV '19 1100103-30
    46Argon 2100115-40
    47Nederhorst vv 1100116-50
    48VVZ '49 1100116-50
    49HDS 1100105-50
    50DEV Doorn 1100106-60
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov. 14:30Focus '07 1 - FZO 1Sportpark Parijsch
    24 nov. 14:30DEV Doorn 1 - FZO 1Sportpark Tuilland - DEV
    1 dec. 14:30FZO 1 - Jonathan 1Sportpark "Blikkenburg Oost" - FZO
    8 dec. 14:30VVZ '49 1 - FZO 1Sportpark Zonnegloren