• 1e elftal

  • Trainingstijden

    Dag Tijd Veld
    dinsdag 18.45 - 20.15 uur Veld 2
    donderdag 18.45 - 20.15 uur Veld 2
  • Team indeling

    NaamRolFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bosman, ErwinTeamspeler
    Bosman, FrankTeamspeler
    Brouwer, LucienTeamspeler
    Brouwers, EmileTeamspeler
    Bruin, Henrico deTeamspeler
    Deventer, Remko vanTeamspeler
    Edelbroek, MitchelTeamspeler
    Greuningen, Glenn VanTeamspeler
    Jovelino, PedroTeamspeler
    Koudijs, DennisTeamspeler
    Kurvers, JordyTeamspeler
    Outmans, WouterTeamspeler
    Plazier, MitchelTeamspeler
    Rafiq, SiejarTeamspeler
    Rozeboom, GiovanniTeamspeler
    Schoofs, WouterTeamspeler
    Veldhuyzen, Robert vanTeamspeler
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Begeleiding

    NaamRolFunctie
    Byron, LeonOverige stafTeammanager
    Claessens, RemcoTechnische stafTrainer/coach
    Gouw, GerardMedische stafVerzorger
    Haan, Ron denOverige stafTeammanager
    Koster, PieterTechnische staf
    Meijer, HenriTechnische stafAss.-trainer/coach
    Nap, WilcoTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Poulestanden FZO 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jonathan 112120038112736
    2Houten 112101156154131
    3Brederodes 112100234161830
    4DESTO 11272334122223
    5Hercules 1126242520520
    6SC Everstein 1125342322118
    7Voorwaarts 1126062128-718
    8FZO 1125252133-1217
    9DVSU 1124171121-1013
    10HSSC'61 1123362522312
    11Focus '07 1122191540-257
    12Kockengen 1122191237-257
    13Vriendenschaar 11220101533-186
    14OSM '75 1121291737-205

    Poulestanden FZO 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVZ '49 133009189
    2FZO 1311167-14
    3DEV Doorn 1302113-22
    4Posthoorn de 1301249-51
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 jan. 14:30FZO 1 - SC Everstein 1Sportpark "Blikkenburg Oost" - FZO
    1 feb. 14:00Voorwaarts 1 - FZO 1Sportpark Berekuil
    8 feb. 14:30FZO 1 - Jonathan 1Sportpark "Blikkenburg Oost" - FZO
    15 feb. 14:30Kockengen 1 - FZO 1Sportpark Niek Hilhorst