• Het aankomende seizoen 2019/2020 zal van Groningen Schoonmaakbedrijf de shirtsponsor zijn van ons tweede elftal.

    Van Groningen heeft al eerder de coachjacks van het eerste elftal van FZO gesponsord, en gaat nu dus de komende jaren shirtsponsor worden van het tweede. Het tweede elftal zal er volgend seizoen weer prima bijlopen.

     

    Ook Jan Beuving zal shirtsposor worden. Vanaf komende seizoen zal Jan Beuving Tekst & Theater te zien zijn op de shirts van FZO 3. Jan is voor de meeste FZO-ers geen onbekende. Hij was de eerste winnaar van de sponsorloterij en stond daarmee een jaar op de shirts van FZO 1. Nu heeft Jan besloten om ons derde elftal te sponsoren zodat FZO 3 ook weer helemaal in een nieuw tenue zal lopen.

     

    Hierbij wil FZO de beide sponsors hartelijk bedanken voor hun sponsoring.