• Rob Steenveld 50 (+5) jaar lid!

    23 apr 2025
  • Bij een voetbalvereniging gaat niet altijd alles goed. Op het veld, bij een foute pass of een gemiste kans, maar ook daarnaast, bestuurlijk, gaat er wel eens wat mis.

    Zo kon het dat in het najaar van 2019 de jubilarissen van dat jaar werden gemaild dat zij bij de komende Nieuwjaarsreceptie een speldje mochten ontvangen. Een van die mensen was Rob Steenveld, die dat seizoen 50 jaar lid van FZO was. Hij speelde dus al op het Ruige Veld - zo lang is hij al lid van onze club. Hij is in die vijftig jaar, na zijn voetballende carrière, ook actief geweest als vrijwilliger: hij was jarenlang scheidsrechter bij de senioren, en daarvoor was hij een jeugdleider zoals je hem droomt, die 13 jaar lang, van de F1 tot de A1, door het vuur ging voor zijn elftal. Een team met echte FZO’ers als Tim Foreman, Roland de Jong, Richard Gouw en Jan Beuving.

    Zo iemand verdient een mooie bos bloemen en een speldje met 50 jaar lid. Maar zie: de uitnodiging ging naar een verkeerd mailadres, en toen daar geen reactie op kwam heeft niemand Rob opgebeld. Want bij een voetbalclub gaat niet altijd alles goed. En zo kan het dan Rob vijf jaar geleden geen speldje kreeg.

    Ondertussen bleef Rob trouw ieder jaar zijn contributie betalen, want Rob is een FZO’er in hart en nieren, zoon van erelid Willem Steenveld, zaliger nagedachtenis. Maar deze week is de fout van toen rechtgezet, en heeft Rob op de bestuursvergadering alsnog een speldje gekregen voor 50 (+5) jaar lidmaatschap. En bloemen, natuurlijk.

    Rob, van harte met dit jubileum, en namens het bestuur excuses dat je er zo lang op hebt moeten wachten!
    Rob Steenveld 50 (+5) jaar lid!

    Bestuur vv FZO