• Verzoek van het bestuur

  26 apr 2019
 • Beste voetbalvrienden,

  Graag stellen we jullie op de hoogte van het volgende. We weten dat een aantal teams voor het inspelen een muziekbox hebben die aangezet wordt om de sfeer er goed in te krijgen. Wij snappen dit als Fzo zijnde heel goed. Echter vindt de buurt dit minder leuk en hebben wij de laatste tijd veel klachten ontvangen uit de omgeving. Graag willen we jullie daarom verzoeken deze niet meer aan te zetten op het veld, we zijn momenteel druk bezig met de plannen voor “het nieuwe Fzo” middels het masterplan en ook hiervoor hebben we de
  buurt hard nodig.

  Daarnaast hopen we tevens ook dat eenieder bij het verlaten van het complex aan de buurt wil denken, dat wil zeggen niet toeteren, niet schreeuwen maar gewoon rustig weggaan.

  We hopen op jullie begrip en medewerking!

  Met sportieve groet,

  Het bestuur