• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.Voorwaarts 35+3 - FZO 35+20 - 3
    26 sep.CDW JO12-4G - FZO JO12-20 - 13
    26 sep.JO12-1 - FC Driebergen JO12-415 - 1
    26 sep.FZO 2 - Jonathan 311 - 1
    26 sep.FZO 3 - Hercules 81 - 3
    26 sep.Schalkwijk JO15-1 - FZO JO15-12 - 2
    26 sep.FZO - Altius1 - 0
    26 sep.FZO 4 - Woudenberg 82 - 2
    26 sep.Rivierwijkers 11 - FZO 52 - 3
    26 sep.Vriendenschaar JO17-4 - FZO JO17-1
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterDetails
    30 sep. 20:30Sporting '70 5 - FZO 5P.J. (Piter) Bosma
    3 okt. 08:30FZO JO12-2 - Jonathan JO12-7S.D. (Sven) de Haan
    3 okt. 09:00DEV Doorn JO9-2 - FZO JO9-1
    3 okt. 09:00Bunnik '73 JO8-2 - FZO JO8-1
    3 okt. 09:20FZO JO15-1 - VVJ JO15-1C. (Choe) Claessens
    3 okt. 09:45Zeist JO12-1 - FZO JO12-1
    3 okt. 11:00FZO JO17-1 - Jonathan JO17-4S.D. (Sven) de Haan
    3 okt. 14:30Baarn sv - FZOP. (Pieter) Ambachtsheer
    3 okt. 15:45Vriendenschaar 4 - FZO 3M.H. (Marcel) Meijer
    3 okt. 16:30FZO 4 - VRC 8
    3 okt. 16:30FZO 5 - Odin 11F. (Fred) van Stroe
    9 okt. 20:30FZO 35+2 - Rivierwijkers 35+1
    9 okt. 21:00Bilt De FC 35+1 - FZO 35+2
    9 okt. 21:30FZO 35+2 - Hercules 35+1
    9 okt. 22:30Voorwaarts 35+3 - FZO 35+2
    10 okt. 10:45Breukelen FC JO15-1 - FZO JO15-1T. (Thad) van der Bruggen
    10 okt. 12:00FZO 2 - SVF 3
    10 okt. 12:00Woudenberg JO17-2 - FZO JO17-1
    10 okt. 13:30Jonathan 7 - FZO 4
    10 okt. 14:00FZO 3 - Houten 7
    10 okt. 14:30FZO - ZeistG.C. (Gerben) Dorrestijn
    10 okt. 15:30DVSU 8 - FZO 5
    17 okt. 14:30FZO - Gooi 't sc
    24 okt. 10:00FZO JO15-1 - Kampong JO15-6
    24 okt. 12:00FZO JO17-1 - DOVO JO17-3
  • Trainingstijden

    team dag tijd veld
    JO7 woensdag 17:15 tot 18:15uur kunstgras GH
    JO8 woensdag 17:15 tot 18:15 uur kunstgras EFGH
    JO9 dinsdag 18:15 tot 19:15 uur kunstgras CD
    donderdag 17:45 tot 18:45 uur kunstgras EF
    JO12 maandag 18:15 tot 19:15 uur kunstgras EFGH
    woensdag 18:15 tot 19:15 uur kunstgras EFGH
    JO15 dinsdag 18:00 tot 19:00 uur kunstgras ABCD
    donderdag 18:00 tot 19:00 uur kunstgras ABCD
    JO17 maandag 19:15 tot 20:15 uur kunstgras ABCD
    woensdag 19:15 tot 20:15 uur kunstgras ABCD
    Jeugd traint altijd op kunstgras
    * FZO 1 dinsdag 20:00 tot 21:30 uur ABCD
    donderdag 20:00 tot 21:30 uur ABCD
    * FZO 2 dinsdag 20:00 tot 21:30 uur EFGH
    donderdag 20:00 tot 21:30 uur EFGH
    ** FZO 3 maandag 20:00 tot 21:30 uur EFGH
    woensdag 20:00 tot 21:30 uur EFGH
    *** FZO 4 woensdag 20:00 tot 21:30 uur ABCD
    **** FZO 5 maandag 20:00 tot 21:30 uur ABCD
    * trainen even weken op gras en de oneven weken op kunstgras
    ** FZO 3 traint de even weken op kunstgras en de oneven weken op gras
    *** FZO 4 traint de even weken op gras en de oneven weken op kunstgras
    **** FZO 5 traint de even weken op gras en de oneven weken op kunstgras

    veldindeling

  • Wedstrijdverslagen