• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 sep.FZO 35+1 - DOSC 35+20 - 4
    23 sep.FC Driebergen 35+1 - FZO 35+24 - 0
    23 sep.FZO 35+2 - Patria 35+13 - 3
    23 sep.FC Driebergen 35+2 - FZO 35+11 - 0
    23 sep.FZO 35+1 - Jonathan 35+20 - 2
    23 sep.Jonathan 35+1 - FZO 35+21 - 0
    23 sep.FZO 35+2 - Bunnik '73 35+10 - 0
    23 sep.Austerlitz 35+1 - FZO 35+16 - 0
    24 sep.JO12-1 - Jonathan JO12-52 - 8
    24 sep.FZO MO15-1 - Delta Sports '95 FC MO15-21 - 1
    24 sep.Houten 10 - FZO 33 - 2
    24 sep.FZO JO17-1 - Kampong JO17-35 - 3
    24 sep.FZO JO14-1 - Aurora JO14-12 - 3
    24 sep.2 - FC Driebergen 56 - 4
    24 sep.1 - DWSM 15 - 1
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterDetails
    1 okt. 09:00FZO JO10-1 - Jonathan JO10-10
    1 okt. 09:00FZO JO9-1 - Austerlitz JO9-1
    1 okt. 09:00FZO JO8-1 - Saestum JO8-3
    1 okt. 09:30Austerlitz JO12-1 - FZO JO12-1
    1 okt. 11:30Schalkwijk MO15-1 - FZO MO15-1
    1 okt. 11:45Jonathan JO14-3 - FZO JO14-1M.E.F. (Maurice) van Duuren
    1 okt. 12:00Jonathan 4 - FZO 2R (Ron) de Bot
    1 okt. 14:00FZO 3 - Rivierwijkers 10
    1 okt. 14:30Odijk 1 - FZO 1M. (Mohammed) Achamrouk
    1 okt. 15:30Delta Sports '95 FC JO17-3 - FZO JO17-1
    7 okt. 20:00Austerlitz 35+1 - FZO 35+1
    7 okt. 20:30FZO 35+1 - DOSC 35+2
    7 okt. 20:30FC Driebergen 35+1 - FZO 35+2
    7 okt. 21:00FZO 35+2 - Jonathan 35+1
    7 okt. 21:30FC Driebergen 35+2 - FZO 35+1
    7 okt. 21:30Bunnik '73 35+1 - FZO 35+2
    7 okt. 22:00FZO 35+1 - Jonathan 35+2
    7 okt. 22:00FZO 35+2 - Patria 35+1
    8 okt. 08:30DOSC JO8-3 - FZO JO8-1
    8 okt. 09:00FZO JO12-1 - Bilt De FC JO12-4
    8 okt. 09:00VRC JO9-7 - FZO JO9-1
    8 okt. 09:45Kampong JO10-6 - FZO JO10-1
    8 okt. 10:30FZO MO15-1 - Jonathan MO15-2
    8 okt. 12:00FZO 2 - Delta Sports '95 FC 7
    8 okt. 14:30FZO 1 - VVJ 1
    8 okt. 14:45Delta Sports '95 FC 10 - FZO 3J. (Joop) van Tuil
    15 okt. 11:00Patria 2 - FZO 2
    15 okt. 14:00FZO 3 - Jonathan 3
    15 okt. 14:30Patria 1 - FZO 1
    29 okt. 11:30FZO 2 - Austerlitz 2
    29 okt. 12:30Odysseus '91 8 - FZO 3
    29 okt. 14:30FZO 1 - Saestum 1
    4 nov. 20:00FZO 35+1 - Jonathan 35+2
    4 nov. 20:30Bunnik '73 35+1 - FZO 35+2
    4 nov. 20:30FC Driebergen 35+2 - FZO 35+1
    4 nov. 21:00FZO 35+2 - Jonathan 35+1
    4 nov. 21:00FZO 35+1 - Austerlitz 35+1
    4 nov. 21:30Patria 35+1 - FZO 35+2
    4 nov. 22:00FZO 35+2 - FC Driebergen 35+1
    4 nov. 22:00DOSC 35+2 - FZO 35+1
    5 nov. 14:00FZO 3 - Odin 10
    5 nov. 14:30FC Driebergen 1 - FZO 1
    5 nov. 15:00Rivierwijkers 8 - FZO 2
    12 nov. 11:00Patria 3 - FZO 3
    12 nov. 11:30FZO 2 - Odysseus '91 7
    12 nov. 14:30FZO 1 - Bunnik '73 1
    18 nov. 20:00FZO 35+1 - FC Driebergen 35+2
    18 nov. 20:30Jonathan 35+1 - FZO 35+2
    18 nov. 20:30Austerlitz 35+1 - FZO 35+1
    18 nov. 21:00FZO 35+2 - Patria 35+1
    18 nov. 21:00FZO 35+1 - Jonathan 35+2
    18 nov. 21:30Bunnik '73 35+1 - FZO 35+2
    18 nov. 22:00FZO 35+2 - FC Driebergen 35+1
    18 nov. 22:00DOSC 35+2 - FZO 35+1
    19 nov. 14:00Voorwaarts 1 - FZO 1
    26 nov. 14:30FZO 1 - Focus '07 1
    26 nov. 15:00FZO 2 - Bunnik '73 5
  • Jeugdindeling seizoen 22/23
rfwbs-slide