• FZO 1

  • FZO 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Oranje - Wit 1

    VS

    FZO 1

    24 oktober 202614:30 uur
    Sportpark Elst (U) veld 1-Oranje Wit-Musketiers

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma

    DatumAftrapWedstrijdDetails
    24-10-202614:30Oranje - Wit 1 - FZO 1
    31-10-202614:30FZO 1 - SEC 1
    07-11-202614:30DVSA 1 - FZO 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.Eemboys 1 - FZO 10 - 2
    3 okt.FZO 1 - Cobu Boys 12 - 2
  • Poulestanden FZO 1 ( 5e klasse D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1APWC 1330013499
    2Musketiers 1330012669
    3Cobu Boys 1421117897
    4Amsvorde 14202131126
    5SVMM 1420258-36
    6Austerlitz 131208355
    7KVVA 141218715
    8FZO 141216515
    9Vliegdorp 't vv 1311118994
    10DVSA 14031911-23
    11Eemboys 14103511-63
    12Oranje - Wit 14103427-233
    13SEC 14013412-81

    Poulestanden FZO 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVSU 133008359
    2Lopik 132019456
    3JSV Nieuwegein 1310210643
    4FZO 13003317-140
  • Stats

    FZO 1

    0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • FZO 1

    NaamRolFoto
    Bos, BramTeamspeler
    Boutchakourt, NordinTeamspeler
    Brink, Dico van denTeamspeler
    Essen, Mike Vince vanTeamspeler
    Guliker, NielsTeamspeler
    Gun, Nemo van derTeamspeler
    Hooi, RandyTeamspeler
    Kruyf, Ramon deTeamspeler
    Leeuw, Tim deTeamspeler
    Maanen, Jeremy vanTeamspeler
    Moer, Julian van derTeamspeler
    Pieters, JaccoTeamspeler
    Polman, FabianTeamspeler
    Rampen, JoostTeamspeler
    Rampen, ThijsTeamspeler
    Rossum, Levi vanTeamspeler
    Schuppen, Dennis vanTeamspeler
    Sedney, DamianTeamspeler
    Sterkenburg, ThijmenTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFoto
    Denderen, Melvin vanTechnische staf
    Gouw, GerardMedische staf
    Gouw, RobertOverige staf
    Hoeve, Danny terTechnische staf
    Kooy, MarcoOverige staf
    Nap, WilcoTechnische staf
    Sterkenburg, George hermanusOverige staf
    Weerdhof, John v.d.Overige staf